wtorek, 02 luty 2016 00:00

RD-1800 trwałość i wydajność zamknięta w nowej serii zraszaczy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W każdym środowisku, w którym pracują zraszacze, znajdują się piasek, żwir czy też inne substancje chemiczne, które dostają się do głowic. RD-1800 został stworzony do właśnie takich trudnych warunków, gdzie często zwykłe zraszacze zapychają się i tracą na maksymalnej wydajności.


                Nowa seria produktu została zbudowana z odpowiednio mocnych materiałów, a także wyróżniającą go cechą ustawienia w dowolnym miejscu – nawet mocno zapiaszczonym.

Istnieją dwa rodzaje głowic, każda z nich posiada innego rodzaju uszczelkę:
1. Głowica koloru białego – daje większą ochronę przed zanieczyszczeniami wody zdatnej do picia, doskonale ją filtruje, dzięki czemu głowica zostaje nienaruszona i nie jest zapchana.

2. Głowica koloru fioletowego (z napisem nie pić po ang. i hiszp.) – Modele te są przeznaczone do użytkowania, gdzie woda jest niezdatna do picia. Jest skonstruowana w taki sposób, aby filtrować wodę z chloru czy też innych substancji chemicznych.Dzięki potrójnym pierścieniom i dwóm uszczelkom na dole i na górze zraszacz reguluje przepływ wody filtrując ją z gruzu, kamieni piasku, czy też innych zanieczyszczeń. RD-1800 optymalizuje wydajność i wytrzymałość każdego rodzaju gleby.
Dzięki technologii Flow-Shield-w momencie uszkodzenia zraszacza ostaje włączona automatyczna ochrona, która zmniejsza przepływ wody a tym samym pozwala zaoszczędzić utratę wody, a jego charakterystyczny słup wody wyraźnie wyróżniający się spośród prawidłowo działających zraszaczy pozwala na szybką reakcję i ewentualne naprawy serwisowe.


Zraszacze posiadają również tak zwane debris pocket-czyli małe zbiorniczki usytuowane w dolnej części u podstawy zraszacza. Są zaprojektowane w taki sposób, aby zarówno piasek jak i żwir osiadał właśnie w nich, zapobiegając tym samym ciągłej obecności nalotów w wodzie- a to z kolei przyczynia się do dłuższego czasu pracy i wydajności naszego zraszacza. Odporność na chlor i chemiczne substancje to domena RD-1800. Jest on zbudowany z materiałów bardzo wysokiej jakości-takich jakie są używane na basenach. Wszystko po to, aby sprostać wyzwaniu jakim jest recykling wody.

Na dany model przysługuje nam 5 lat gwarancji producenta.

Czytany 3243 razy

© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.