Klasyka z lekką nutką innowacyjności.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)


Miasto Poznań, to tutaj powstał nasz kolejny w tym sezonie system nawadniania z 8 sekcjami (4 sekcje ze zraszaczami oraz 4 z linią kroplującą) . Do podlewania mieliśmy odpowiednio cztery obszary.

 

Pierwszy to trawnik (kładziony gościnnie przez nas) o powierzchni ok. 300 m2. Do tego posłużyliśmy się tradycyjnie zraszaczami obrotowymi Rain Bird 5004,  a w roli tych dolewających, środkowych przysłużyły się nam statyczne Rain Bird 1804.

 

 

Drugi obszar to rabaty z nasadzeniami, które zostały nawodnione linią kroplującą o łącznej długości ok. 200 metrów.Trzeci to warzywniki, do których poprzez wąż flex zostały doprowadzone również linie kroplujące.

Ostatni obszar-niecodzienny, to woliera dla kotów, która została zaopatrzona w trawę z rolki, a żeby ta była odpowiednio podlewana przy niestandardowych wymiarach (1.2 metra na 6 metrów) posiada zraszacz statyczny i dyszę Rain Bird MPR 15SST, która pozwala na podlewanie bardzo nietypowych kształtów zieleni w ogrodzie.


Całość jest sterowana przez niezawodny sterownik Rain Bird 8-sekcyjny do wewnątrz wraz z czujnikiem deszczu zamontowanym na dachu altany.

Czas wykonania - 4 dni :)))

Ostatnio zmieniany piątek, 23 czerwiec 2017 19:56

© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.